Nurkowanie dzieci

Nurkowanie dzieci

6 kwietnia, 2018 Blog 0

GOPR2855

Nie trzeba nikogo przekonywać, że woda jest żywiołem, w którym dzieci czują się wyśmienicie. Bawiąc się, wyciągając z dna muszelki i oglądając rybki mogą spędzać w niej całe godziny. Spróbujcie dać swoim pociechom coś więcej i zaproponujcie im nurkowanie!

Specjalnie dla nich przygotowaliśmy zajęcia, na których mogą spróbować nurkowania ze sprzętem albo zrobić dziecięcy kurs nurkowania.

Znając problemy czasowe, staramy się dostosować dzień i godzinę zajęć do waszych możliwości. W grę wchodzą również weekendy.

Bubblemaker – czyli basenowe intro nurkowe prowadzimy dla dzieci, które mają ukończone 8 lat. Jest to podane w lekkiej formie wprowadzenie do nurkowania z użyciem kompletnego, dziecięcego sprzętu do nurkowania. Dajemy dzieciakom możliwość beztroskiej zabawy ale jednocześnie uczymy elementarnych umiejętności nurkowych.  A wszystko pod czujnym okiem instruktora.

Na koniec każdy otrzymuje pamiątkowe gadżety nurkowe, dyplom oraz zdjęcia lub filmy spod wody. Niezapomniane wrażenia  – gwarantowane!

Z doświadczenia wiemy, że już niedługo uczestnicy programu Bubblemaker zapragną zostać Twoimi partnerami nurkowymi. Nurkowanie to wspaniały sport rodzinny – nic nie zastąpi dzielenia swoich pasji z najbliższymi w czasie pobytu na wspólnych wakacjach.

BBM-naklejka

Junior OWD  jest kursem, po którym otrzymuje się certyfikat nurkowy. I choć wystarczy mieć ukończone 10 lat to wszystkie wymogi są identyczne jak na zajęciach kursu OWD dla dorosłych. Wyjątkiem jest maksymalna głębokość nurkowania, która wynosi 12 m.

Zajęcia dla dzieci mogą być prowadzone razem z dorosłymi. My jednak organizujemy grupy złożone z samej młodzieży, ponieważ fajnie jest uczyć się nurkowania w gronie rówieśników. Dodatkowo sposób prowadzenia zajęć jest nastawiony bardziej na dobrą zabawę niż nudną szkolną naukę.

W trakcie kursu wszyscy otrzymują dostosowany do wieku sprzęt. Zajęcia mogą być prowadzone w dogodnych porach, odpowiednich dla młodego wieku. Oczywiście również w weekendy.

GOPR2945Tradycyjnie już co roku prowadzimy tygodniowe basenowe kursy Junior OWD w czasie ferii zimowych. Jeśli więc nie wybieracie się na narty, a Ty nie chcesz by bezczynnie spędziło czas przed komputerem, zafunduj mu atrakcyjny tydzień w Krakowie. Podczas ferii planujemy dwa tygodniowe.

Serdecznie zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *