Kurs Junior OWD

Junior Open Water Diver

Junior OWD jest kursem, po którym otrzymuje się certyfikat nurkowy. I choć wystarczy mieć ukończone 10 lat to wszystkie wymogi są identyczne jak na zajęciach kursu OWD dla dorosłych. Wyjątkiem jest maksymalna głębokość nurkowania, która wynosi 12 m.

Zajęcia dla dzieci mogą być prowadzone razem z dorosłymi. My jednak organizujemy grupy złożone z samej młodzieży, ponieważ fajnie jest uczyć się nurkowania w gronie rówieśników. Dodatkowo sposób prowadzenia zajęć jest nastawiony bardziej na dobrą zabawę niż nudną szkolną naukę.

W trakcie kursu wszyscy otrzymują dostosowany do wieku sprzęt. Zajęcia mogą być prowadzone w dogodnych porach, odpowiednich dla młodego wieku. Oczywiście również w weekendy.

Tradycyjnie już co roku prowadzimy tygodniowe basenowe kursy Junior OWD w czasie ferii zimowych. Jeśli więc nie wybieracie się na narty, a Ty nie chcesz by dziecko bezczynnie spędziło czas przed komputerem, zafunduj mu atrakcyjny tydzień w Krakowie. Podczas ferii planujemy dwa tygodniowe kursy nurkowania.

Więcej informacji na temat kursu podstawowego Open Water Diver

Serdecznie zapraszamy!