Nurkowania na Zakrzówku

Nurkowania turystyczne na Zakrzówku

Zakrzwek

Zrób sobie przerwę w pracy i daj z nami nura w Krakowie na Zakrzówku! Przypominamy, że jak zawsze możecie w wygodnym dla siebie terminie umówić się na nurkowanie turystyczne na Zakrzówku z naszym instruktorem lub Divemasterem. W każdy weekend a także w ciągu tygodnia możecie oddać się swojej pasji nie poświęcając zbyt wiele czasu i energii. Przyjedź na Zakrzówek. My załatwimy resztę.

Koszty nurkowania :

  • wejście na Zakrzówek –  50 zł/os
  • butla z powietrzem – 30 zł/szt
  • ewentualnie wypożyczenie sprzętu- wg cennika
  • Koszt nurkowania  – wg cennika

Jeśli masz stopień OWD lub równoważny i nie nurkowałeś przez co najmniej 6 miesięcy zrób koniecznie z naszym instruktorem Scuba Review. Można je zrobić na basenie lub na Zakrzówku. Zachęcamy również do tego wszystkich nurków z małym doświadczeniem bądź z dłuższą przerwą w nurkowaniu. Jest to idealna forma powtórki zasad i umiejętności nurkowych.


Przypominamy, że jeśli należycie do tych marznących, można z nami zanurkować w suchym skafandrze. Dla zainteresowanych nurkowaniem „na sucho” informujemy,że posiadamy 10 sztuk skafandrów dostępnych w naszej wypożyczalni.

W celu umówienia się na nurkowanie prosimy o kontakt telefoniczny ze sklepem, mailowy: kursy@nautica.pl lub bezpośrednio z naszymi instruktorami.

DNIA 14.07.2019 ZAKRZÓWEK ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY W CELU ZABEZPIECZENIA ŚCIAN KAMIENIOŁOMU ORAZ REWITALIZACJI POD PROJEKT BUDŻETU OBYWATELSKIEGO- PARK ZAKRZÓWEK. DO ZAKOŃCZENIA PRAC, NURKOWANIA ORGANIZUJEMY W JAWORZNIE NA „KOPARKACH”