SZKOLENIA

WYBIERZ OFERTĘ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE

Nasz sklep i centrum nurkowe powstało w 1993 roku jako jedno z pierwszych w Polsce. Dzięki innowacyjności oraz dążeniu do zaspokajania wszelkich Waszych potrzeb staliśmy się jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku nurkowym. Nasza szeroka oferta kursów i szkoleń to gwarancja dopasowania odpowiedniego programu dla Ciebie! 


Jeżeli nigdy nie nurkowałeś a chcesz spróbować nieważkości pod wodą – zrób z nami Nurkowanie INTRO.


Podstawowy kurs nurkowania OWD SSI to najczęściej wybierane szkolenie, po którym staniesz się samodzielnym nurkiem z uprawnieniami do głębokości 18m.


Masz już certyfikat OWD i chcesz się dalej rozwijać? Wybierz kursy ADVENTURE, STRESS&RESCUE lub dowolne KURSY SPECJALISTYCZNE. Dzięki nim nauczysz się tego czego właśnie potrzebujesz.


DIVING IS FUN!

To nie tylko nasze motto, to również styl życia! Wiemy jak ważne dla rozwoju nurka jest zdobywanie różnorakich doświadczeń pod wodą.  Dlatego poza szkoleniami nurkowymi organizujemy również:


Nurkowanie dla dzieci to świetna sprawa! Dzieciaki mogą zacząć swoją przygodę już w wieku 8 lat poprzez program Scuba Ranger, a w wieku 10 lat mogą rozpocząć prawdziwy kurs nurkowania Junior OWD, po którym otrzymują międzynarodowy certyfikat nurkowy!


A może chcesz połączyć swoją pasję z możliwością pracy jako przewodnik nurkowy? Kurs DIVE GUIDE SSI lub DIVEMASTER PADI umożliwia podjęcie pracy przewodnika podwodnego w centrach i ośrodkach nurkowych w Polsce i na całym świecie. Otwiera również drogę do stopni instruktorskich.